Strona główna Case studies Wdrożenie enova365 – Eastern Chem Group Sp. z o.o.

logo-Eastern-Chem-Group-wdrozenie-erp-enova365
Branża Handel i e-commerce
Zasięg Międzynarodowy
Zapotrzebowanie System ERP, dedykowany system webowy, usprawnienie zarządzania danymi
Partner wdrożeniowy: Adalbert Wojciech Nowak

Wdrożenie enova365 –

Eastern Chem Group Sp. z o.o.

Eastern Chem Group zoptymalizowała zarządzanie danymi i produktywność dzięki systemowi enova365 zintegrowanemu z dedykowanym rozwiązaniem webowym. Cyfryzacja procesów pozwoliła firmie na szybszą reakcję na dynamiczne zmiany na wymagającym rynku chemicznym.

Pobierz case study
Handel-i-e-commerce-cs-hero

Co o wdrożeniu mówi Klient?

Michał Kosobucki

Wiceprezes Zarządu, Eastern Chem Group Sp. z o.o.

Jednym z kluczowych osiągnięć współpracy z firmą Adalbert Wojciech Nowak była implementacja dedykowanego systemu webowego dla naszych pracowników, który wspierał system ERP enova. Dzięki temu narzędziu, nasi pracownicy mają łatwy i wygodny dostęp do informacji oraz funkcji systemu, co znacząco poprawiło naszą produktywność i umożliwiło lepsze zarządzanie danymi.

Umów prezentację z ekspertem enova365

Wdrożenie enova365 realizujemy wspólnie z Autoryzowanym Partnerem. Cały proces dopasowujemy do skali, branży i potrzeb Twojej firmy – krok po kroku.